İki ilde kadın cinayeti

İstanbul Başakşehir’de ve Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde olmak üzere iki bayan erkekler tarafından öldürüldü. Her iki bayan da erkekler tarafından meskenlerine kadar takip edildi.

HER İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ

DHA’nın haberine nazaran, Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde saat 22.30 sıralarında meydana gelen olayda dokuma atölyesinde muhasebeci olarak çalışan A.U.’yla birebir iş yerinde çalışan erkek, A.U.’nun konutuna gitti. A.U.’yu konuşmak için dışarı çağıran fail, reddedilince yanında getirdiği ateşli silahla evvel A.U.’yu sonra da kendini vurdu.

Olay yerine gelen sıhhat grupları, A.U’yu hastaneye kaldırdı. Silahla başından yaralanan fail olay yerinde hayatını kaybederken hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki A.U. ise tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

SALDIRGAN UZUN MÜDDETTİR BAYANI RAHATSIZ EDİYORDU

Zonguldak’ta Ereğli ilçesine bağlı Ömerli Mahallesi’nde meydana gelen olayda ise Saltukova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde çalışan 39 yaşındaki Başaran Çevikoğlu, arabayla 36 yaşındaki Yeşim Sönmez’in konutunun önüne geldi.

Çevikoğlu, bayanın önünü katıca ikili ortasında tartışma çıktı. Başaran Çevikoğlu, arabasından aldığı ateşli silahla Yeşim Sönmez’e ateş açtı. Yaralanan bayanı gören mahalleli durumu, sıhhat gruplarına haber verdi. Bu sırada saldırgan ise olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan bayan, kaldırıldığı Ereğli Devlet Hastanesi’nde hekimlerin tüm müdahalelerine karşın ömrünü yitirdi.

Çevikoğlu ise Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde gözaltına alındı. Failin bir müddettir Yeşim Sönmez’i rahatsız ettiği belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir