Futbolcular Sahada Taraftarlar Tribünde: Kasımpaşa Maçında Galatasaray’dan Anlamlı Mesajlar

Spor Toto Üstün Lig’in 25. haftasında Kasımpaşa’yı konuk eden Galatasaray, depremzedeler için maça özel forma ile çıktı. Futbolcular alanda taraftarlar ise tribünlerde birlik beraberlik iletisi verdi.

Galatasaray, dün akşam konutunda konuk ettiği Kasımpaşa karşısına depremzedeler için özel olarak tasarlanan formayla çıktı.

Maçta, siyah renkli ve önünde “Birlikte 1905” yazan formayla çaba eden sarı-kırmızlılar, bu formanın satışından elde edilen geliri, sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımızın gereksinimleri için kullanacak.

Futbolcular, alanda birlik bildirisi verirken taraftarlar da tribünlerde 85 milyon tek yürek iletisiyle beraberliği vurguladı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, 6 Şubat’ta meydana gelen ve büyük kayıpların yaşandığı 11 ilin isimlerini pankartla tribüne astı.

Ayrıca kale artlarına “Hep birlikte sarılacak yaralar, umut dolacak yarınlar”, “Hüzünde ve sevinçte 85 milyon daima birlikte” ile “85 milyon tek yürek, biz beraberiz sonsuza dek” yazılı pankartlar yerleştirdi.

Depremde hayatlarını kaybeden Gazimağusa Türk Maarif Koleji’nin kız ve erkek voleybol kadrosu oyuncuları için de pankart hazırlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir